SPORT I REKREACJA

STRONA GŁÓWNA  >  SPORT I REKREACJA  >  OPINIE KLIENTÓW

OPINIE KLIENTÓW

opinie…

Gosia

"Najlepszą instruktorką Zumby jest Karolina. Byłam na Zumbie u różnych dziewczyn, ale to nie to samo. Z Panią Karoliną przez godzinę zapomina się o obowiązkach i świetnie bawi. Szkoda, że nie prowadzi ZUMBY chociaż z 3 razy w tygodniu:( Polecam!"

Karolina

"Uwielbiam zajęcia z Panią Karoliną :) Kadra też super :)"

Nika

"SUPER KLUB, SUPER EKIPA. KOCHAM WAS ZA TO JACY JESTEŚCIE. UWIELBIAM WASZE WSZYSTKIE ZAJĘCIA. GORĄCO POLECAM NAJLEPSZY KLUB W MIEŚCIE TO FORMA I TYLKO Z NIMI MOŻNA BYĆ W DOBREJ FORMIE"

JAKUB

"JESLI TRENOWAC TO TYLKO W FORMIE PELEN PROFESJONALIZM I WSPANIALA MILA I WOGOLE NAJ NAJ OBSLUGA POLECAM"

Karolina

"Jak dobra forma to tylko z FORMĄ :-) Najfajniejsza kadra ze wszystkich klubów fitness we Włocławku. Po każdym treningu wychodzi się naładowanym pozytywną energią, z wieelkim uśmiechem na twarzy ! :-) Moje ulubione zajęcia ? Obwodówka i zumba z Asią - ona to ma power :o :-)"

Błażej

"FORMA... ach... Nie wyobrażam sobie innego klubu - siłowni. Świetny przyjacielski klimat, profesjonalna kadra - pomogą w każdej sprawie doradzą. Przystępne ceny, dobry sprzęt naprawdę nie ma co szukać innego klubu. Dojeżdżam 30 km ale jak jadę to wiem że ten czas i ta droga na siłownię nie będą zmarnowane i na pewno będą spędzone w doborowym towarzystwie. Tyle tam pozytywnej energii. POLECAM ten klub i z pewnością każdy się w nim odnajdzie. POZDRAWIAM KADRĘ FORMY..:)"

Sylwia

"Najlepszy klub we Włocławku :). W recepcji bardzo miła obsługa. Gdy wybieram się na zajęcia nigdy się nie nudzę, wychodzę zawsze zmęczona, ale i z uśmiechem na twarzy. Wszyscy instruktorzy są wspaniali, zaangażowani, tryskający pozytywną energią. Do moich ulubionych zajęć należą: BODYPUMP,TBC STEP. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Klub wart uwagi i dołączenia do grona aktywnych :) - wystarczy się zapisać."

Zostaw swoją opinię:

*

HONORUJEMY

FitFlex FitProfit FitProfit Benefit Systems
  • NEWSY PROMOCJE ATRAKCJE NA TWÓJ EMAIL

  • ODWIEDŹ NAS NA