SPORT I REKREACJA

STRONA GŁÓWNA  >  SPORT I REKREACJA  >  OFERTA DLA FIRM

Oferta dla firm

OFERTA DLA FIRM

W ODPOWIEDZI NA ZRÓŻNICOWANE POTRZEBY PRZEDSIĘBIORSTW PRZYGOTOWALIŚMY ELASTYCZNE WARUNKI WSPÓŁPRACY:

PŁATNOŚĆ NA PODSTAWIE TYLKO ZREALIZOWANYCH WEJŚĆ

W oparciu o powyższe warunki, Klub Fitness Forma przygotuje spersonalizowane karty członkowskie wraz z indywidualnymi kontami dla pracowników firmy. Na podstawie sumy zrealizowanych wejść Klub Fitness Forma wystawi firmie rachunek pomniejszony o ustalony rabat.

PREPAID (KARTY PRZEDPŁACONE)

Na podstawie umowy z firmą w oparciu o warunki sprzedaży przedpłaconej, Klub Fitness Forma przygotuje spersonalizowane karty członkowskie wraz z indywidualnymi kontami dla pracowników firmy. Na konto członka klubu (zgłoszonego pracownika) wpływać będzie ustalona z Państwem kwota, którą pracownik wykorzysta w dowolny sposób. Środki mogą się kumulować z poprzednich okresów rozliczeniowych.

MIESIĘCZNE CZŁONKOSTWA IMIENNE

Na podstawie umowy z firmą Klub Fitness Forma udostępni usługę wyznaczonym pracownikom. Lista osób uprawnionych będzie dostarczana przez firmę do Klubu Fitness Forma raz w miesiącu.

Istnieje możliwość pokrycia całości lub części opłaty z Funduszu Socjalnego. W przypadku jeśli żadna z proponowanych form współpracy nie spełnia oczekiwań, przygotujemy odrębną ofertę na podstawie zgłoszonych przez firmę potrzeb.

HONORUJEMY

FitFlex FitProfit FitProfit Benefit Systems
  • NEWSY PROMOCJE ATRAKCJE NA TWÓJ EMAIL

  • ODWIEDŹ NAS NA